Zastavárna automobilů Praha

 

Zastavárna v Praze

Pokud potřebujete získat co nejrychleji peníze v hotovosti a bez rizika, zastavárna v Praze Vám nabídne optimální řešení. Naše zastavárna Vám půjčí peníze bez nahlížení a zápisu do registru dlužníků a vyjde Vám ve všem maximálně vstříc. 

 
Více
 

Výkup vozidel za hotové

Zaměřujeme se na výkup vozidel za hotové po celé České republice a svým zákazníkům zaručujeme rychlé jednání, profesionální přístup, peníze ihned v hotovosti a kompletní vyřízení administrativy.

Více
 

Peníze ihned na ruku

Za zástavu automobilu, nemovitosti, zlata či diamantů Vám poskytneme peníze ihned na ruku. Odešlete nám online poptávku a zjistěte, jakou od nás dostanete hotovost.

Více
 

Spolupráce - provize

Získejte provizi až ve výši 20 % za pouhé zprostředkování obchodu. Pokud nám předáte kontakt na osobu, jenž se zajímá o výkup nemovitostí můžete získat tučnou provizi.

Více
 

Zastavárna Praha

Zastavárna Praha Vám umožňuje zastavit výhodně Vaší nemovitost. Půjčíme Vám od 50.000 Kč a ve většině případě získáte 50 až 60 % z tržní hodnoty Vámi zastavené nemovitosti.

Více

  Zastavárna automobilů Praha

  Zastavárna automobilů Praha Vám poskytne služby na prvotřídní úrovni. Svým zákazníkům vyplácíme peníze ihned v hotovosti za nový i ojetý automobil. Zastavit u nás můžete rovněž luxusní automobil a domluvit se s námi na individuálních požadavcích. Velice rádi Vám vyjdeme vstříc. Navíc Vám garantujeme maximální zástavní cenu za Váš vůz, kterou stanovujeme na základě kontroly původu, prohlídky technického stavu a roku výroby vozu. Něco navíc: Pokud máte k dispozici veškeré potřebné doklady a sepíšeme smlouvu, zastavárna automobilů Praha Vám vyplatí okamžitou hotovost a nabídne Vám ještě lepší podmínky půjčky. Zastavujeme všechny značky vozů a zaručujeme Vám naprosto individuální a diskrétní jednání. Navíc Vámi zastavený vůz můžete i nadále využívat. Zastavárna automobilů Praha je zde pro Vás sedm dní v týdnu.

  Spolupracujte s námi, provize až 20 %

  Spolupracujte s námi! Naše zastavárna v Praze nabízí možnost výdělku prostřednictvím provizního systému. Vyplatíme Vám například provizi až ve výši 20 % za pouhé zprostředkování obchodu. Předáte-li nám kontakt na osobu, jenž se zajímá o výkup nemovitostí, aut či cenností, a my s touto osobou úspěšně uzavřeme obchod, získáte od nás vysokou provizi. Spolupráce s námi se Vám vyplatí ve všech směrech.

  Novinky

  24. 5. 2013

  Výkup luxusních aut

  Naše partnerská společnost provádí výkup aut v Praze za hotové. Zabýváme se také výkup aut za hotové v ČR. Provádíme i výkup luxusních aut hotově ihned.

  ...více

  23. 5. 2013

  Výkup nemovitostí za hotové

  Provádíme výkup nemovitostí za hotové v celé ČR a SK. Peníze pro vás zajistíme do 3dnů až do výše 70 až 100 % z tržní ceny. Výkup nemovitostí a výkup bytů či výkup pozemků zajistíme i v případě, že je na nemovitosti dluh. Vyřídíme za váš veškeré právní náležitosti. Umožníme vám následný pronájem nemovitosti.

  ...více
  Zobrazit archiv Online ocenění